Producenci
Jaką świecę wybrać do ćwiczeń jogi?

Jaka świeca do ćwiczeń jogi?

Zastanawiasz się jak połączyć ćwiczenia jogi z aromaterapią w domu? Jakie zapachy w trakcie praktyki jogi będą najlepsze? Z tego artykułu dowiesz się jakie zapachy wybierać, aby przygotowały i zrelaksowały nasze ciało w trakcie ćwiczeń w domu.

Jakie zapachy do ćwiczeń jogi w domu?

Aromaterapia towarzyszyła ćwiczeniom jogi nie od dziś. Dlaczego w trakcie ćwiczeń stosujemy relaksację za pomocą zapachów? To najlepszy i najłatwiejszy sposób oddziałujący na nasze zmysły. Jeśli akurat nie możemy ćwiczyć jogi na Bali, wśród pięknych krajobrazów i zapierających dech w piersi widoków, które działają na nasze zmysły wzrokowe, a jesteśmy skazani na ćwiczenia w domu, pozostaje dostarczanie wrażeń zapachowych. Jakie zapachy wybierać? Najlepiej naturalne! Idealna będzie świeca sojowa, której zapach skomponowany jest wyłącznie na bazie olejku eterycznego lub mieszanki olejków eterycznych.

Czym się różni olejek eteryczny od zapachowego?

Olejki eteryczne pochodzą z natury. Wytwarzane są na skutek destylacji roślin, owoców, ziół, a więc wszystkiego tego co rośnie w naturze. Olejki zapachowe, czyli tzw. syntetyczne, to zapachy skomponowane na bazie sztucznych aromatów emitujące prawdziwe zapachy. Jakie zatem zapachy wybierać? Najlepiej te prawdziwe naturalne, bo poza ich aromaterapeutycznymi właściwościami mamy pewność, że produkt jest w stu procentach autentyczny, a zapach który unosi się w powietrzu pochodzi z natury.

O czym jeszcze należy pamiętać? O właściwościach aromaterapeutycznych naszych olejków. Wybieraj kompozycje, które zarówno relaksują jak i wpływają mobilizująco, co pozwoli nam przejść przez praktykę jogi bez ziewania.

 Aromoterapia i joga

Jedną z propozycji jest świeca "Take me to the exotic forest"  na bazie wegańskiego, ekologicznegi wosku sojowego, z drewnianych knotem i zapachym skomponowanym na bazie wyłącznie naturalnych olejków eterycznych. Olejek cedrowy działa uspakajająco, olejek bergamotkowy łagodzi depresje i stres, działa pobudzająco, a olejek z ylang ylang uspokaja i odpręża. Pragniesz przenieść się do egzotycznego lasu w trakcie swojej sesji jogi? Zaproś do domu "...exotic forest".

Joga jak na Bali? Świeca odealna!

"Take me to the yoga in Bali" to niewątpliwie propozycja idealna dla wszystkich entuzjastów domowej praktyki jogi, które chcieliby być teraz na Bali, ale z różnych powodów nie mogą. Podobnie jak "...exotic forest" to propozycja skomponowana na bazie wegańskiego i ekologicznego wosku sojowego i mieszanki wyłącznie naturalnych olejków eterycznych. Paczula to kultowy olejek eteryczny z lat 60tych XXw. i czasów "make love not war", pochodzi właśnie z Indonezji, a jej zapach jest niezwykle relaksacyjny i sprzyja medytacji. Po neroli musimy sięgnąć, aż do starożytnego Egiptu, a olejek eteryczny z tego kwiatu pomocny jest w opanowaniu dużego stresu, paniki czy szoku. To mieszanka idealna do ćwiczeń relaksacyjnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl