Producenci
Formy płatności

Przelewem natychmiastowy lub BLIK:

Wybierając przelew online lub BLIK należy w następnym kroku zarejestrować się lub zalogować w sklepie lub wybrać zakupy bez rejestracji. Możesz ten wybrać logowanie za pośrednictwem Facebook lub Google. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego (lub po zalogowaniu), gdzie należy podać dane do wysyłki zamówienia w kolejnym kroku zostaniesz przekierowany do zakładki potwierdzenia zamówienia. Sprawdź czy wpisałeś poprane dane. Klikając "potwierdzam zakup" zostaniesz przekierowany na stronę banku lub stronę obsługującą płatności BLIK. Postępuj zgodnie z informacjami, które pojawią się na ekranie. Po opłaceniu zamówienia, pieniądze na naszym koncie są księgowane natychmiast i od razu przystępujemy do realizacji zamówienia. 

Karta płatnicza:

Wybierając opcję "karta płatnicza" należy w następnym kroku zarejestrować się lub zalogować w sklepie lub wybrać zakupy bez rejestracji. Możesz ten wybrać logowanie za pośrednictwem Facebook lub Google. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego (lub po zalogowaniu), gdzie należy podać dane do wysyłki zamówienia w kolejnym kroku zostaniesz przekierowany do zakładki potwierdzenia zamówienia. Sprawdź czy wpisałeś poprane dane. Klikając "potwierdzam zakup" zostaniesz przekierowany na stronę Blue Media - naszego partnera obsługującego płatności online. Postępuj zgodnie z informacjami, które pojawią się na ekranie. Po opłaceniu zamówienia, pieniądze na naszym koncie są księgowane natychmiast i od razu przystępujemy do realizacji zamówienia. 

Przelew na konto bankowe:

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Dane dla przelewu tradycyjnego:
Numer konta bank ING: 60 1050 1979 1000 0097 3478 7014
Dane firmy: Tatiana Maciejewska Candle&Gifts, Burhardta 2/1, 87-100 Toruń

Za pobraniem (dostępne wyłącznie przy opcji dostawy kurierem):

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

 

PayPal:

Wybierając opcję "PayPal" należy w następnym kroku zarejestrować się lub zalogować w sklepie lub wybrać zakupy bez rejestracji. Możesz ten wybrać logowanie za pośrednictwem Facebook lub Google. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego (lub po zalogowaniu), gdzie należy podać dane do wysyłki zamówienia w kolejnym kroku zostaniesz przekierowany do zakładki potwierdzenia zamówienia. Sprawdź czy wpisałeś poprane dane. Klikając "potwierdzam zakup" zostaniesz przekierowany na stronę PayPal i dokonasz płatności po zalogowaniu na swojej stronie. Postępuj zgodnie z informacjami, które pojawią się na ekranie. Po opłaceniu zamówienia, pieniądze na naszym koncie są księgowane natychmiast i od razu przystępujemy do realizacji zamówienia. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl