Producenci
Jak wybrać świecę antykomarową

Świeca antykomarowa

Komary to niewątpliwy towarzysz każdego początku wakacji. Ledwo robi się ciepło, z utęsknieniem wychodzimy na taras, balkon, czy do ogródka aby rozkoszować się ciepłym wieczorem, gdy nagle przypominamy sobie o komarach! Jak się przed nimi uchronić? Z pomocą śpieszą naturalne świece sojowe. Ich zapach nie tylko skutecznie odstraszy komary, ale także dzięki naturalnemu woskowi sojowemu będą palić się dwa razu dłużej od świecy parafinowej, nie emitują szkodliwych substancji jak benzen czy toluen, a dzięki zawartości wyłącznie naturalnych olejków eterycznych nie przyprawią nas o ból głowy.

Świeca ogrodowa antykomarowa

Przyjęło się, że w ogrodzie można palić dowolną świecę antykomarową, byleby była skuteczna. A co jeśli paleniu świecy towarzyszy spożywanie posiłków, czyli wieczór przy grillu i nie chcemy, aby świeca kopciła, przyprawiała nas o mdłości, czy o ból głowy? Z pomocą śpieszą naturalne świece sojowe z drewnianym knotem, który trzeszczy jak w kominku. Zapachy takich świec są oparte na bazie olejków zapachowych lub naturalnych eterycznych. My polecamy te naturalne eteryczne. Przede wszystkim dlatego, że są skuteczniejsze, a po drugie naturalny zapach świecy nie przyprawi Cię o ból głowy, jak ma to miejsce w przypadku świec na bazie sztucznych zapachów. Skuteczną mieszanką olejków eterycznych odstraszających komary jest trawa cytrynowa, eukaliptus i mięta. Taką mieszankę znajdziesz min. w świecy Take me to the world without mosquitos.

Naturalna moskitiera

Naturalna świeca sojowa odstraszająca komary, postawiona przy uchylonym oknie, doskonale sprawdzi się także jako naturalna moskitiera. Jej intensywny zapach nie będzie zachęcał komary i inne owady do wlatywania do środka. Dodatkowo dzięki zastosowaniu 100% naturalnych składników: 100% naturalnego wegańskiego wosku sojowego, drewnianego knota oraz wysokiej jakości olejków eterycznych świeca będzie idealna i całkowicie bezpieczna do palenia w domu. Nie emituje bowiem do powietrza szkodliwych substancji, emituje mniej dwutlenku węgla co świeca parafinowa, a dzięki zastosowaniu naturalnych olejków eterycznych ma nie tylko piękny zapach, ale także nie przyprawia o ból głowy, a co więcej posiada szereg właściwości aromaterapeutycznych: wprowadza w dobry nastrój, pobudza oraz oczyszcza drogi oddechowe. Ta świeca idealnie łączy przyjemne z pożytecznym. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl