Producenci
Promocje
Tealighty sojowe z bawełnianym knotem 16szt
Tealighty sojowe z bawełnianym knotem 16szt
29,90 zł 24,90 zł
szt.
Giftbox dla świadkowej

Skąd wziął się pomysł na giftbox dla świadkowej?

Pomysł dawania prezentów świadkowej przywędrował do nas oczywiście ze Stanów Zjednoczonych. Tam tradycja druhen, specjalnych sukienek dla nich i wszystko to co dzieje się wokół funkcji druhny ma już od lat dużą tradycję, co możemy często obserwować na amerykańskich filmach. Podobnie jest z prezentami. Pytanie o to czy zostaniesz moją druhną nie jest zwykłym pytaniem, a towarzyszy temu pytaniu specjalny prezent dla świadkowej, czyli głównej druhny. Podobnie jest z prezentami w podziękowaniu za bycie druhną, czy świadkową. 

Istnieją zatem dwie okazje w których możemy obdarować naszą świadkową, pierwsza to gdy pytamy czy zostanie naszą druhną i chcemy i oczekując, że się zgodzi chcemy wręczyć jej jakąś miłą niespodziankę. Druga okazja, to podziękowania za to, ze była z nami przy przygotowaniach i tak pięknie o nas dbała w trakcie ślubu i wesela. 

Tradycja prezentów dla świadkowej w Polsce

W Polsce ta tradycja dopiero kiełkuje, wcześniej bowiem nie mieliśmy w zwyczaju pytać swoją przyjaciółkę, czy zostanie naszą świadkową i wręczać na tę okazję prezent. Temat zatem jest świeży. To samo dotyczy prezentów w podziękowaniu za bycie świadkową. Jedni są za, inni przeciwni, my wiemy jedno! Prezenty zawsze cieszę i jeśli zapytacie nas czy warto robić prezenty odpowiemy: warto!

Wiadomo, że z reguły nasza świadkowa to nasza przyjaciółka, czy nawet siostra i kocha nas nad życie i godzi się na bycie świadkową zupełnie bezinteresownie, ale jeśli my też ją kochamy i jesteśmy wdzięczni za to, że była przy nas w tak ważnym momencie i nam pomagała, to taki prezent dla świadkowej będzie idealnym pomysłem, aby podziękować. 

Giftbox dla świadkowej

Oryginalnym i modnym w ostatnim czasie prezentem może okazać się giftbox złożony z gadżetów, które sprawią radość naszej świadkowej. Tu niezawodne są dobrej jakości maseczki do twarzy, aby też i nasza świadkowa mogła wyglądać pięknie w tym wyjątkowym dla nas dniu. Relaksacyjne świece zapachowe, czy upiększające kosmetyki, np. nawilżający balsam do ust z drobinkami o smaku prosecco, to także będzie strzał w dziesiątkę. 

Uniwersalną pamiątką może też byś dobrej jakości kubek ceramiczny, dzięki któremu nasza świadkowa będzie o nas pamiętać przy każdej przerwie na herbatę lub kawę. 

Sprawdź nasze wszystkie, ekologiczne zestawy prezentowe!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl