Producenci
Giftbox dla świadkowej

Skąd wziął się pomysł na giftbox dla świadkowej?

Pomysł dawania prezentów świadkowej przywędrował do nas oczywiście ze Stanów Zjednoczonych. Tam tradycja druhen, specjalnych sukienek dla nich i wszystko to co dzieje się wokół funkcji druhny ma już od lat dużą tradycję, co możemy często obserwować na amerykańskich filmach. Podobnie jest z prezentami. Pytanie o to czy zostaniesz moją druhną nie jest zwykłym pytaniem, a towarzyszy temu pytaniu specjalny prezent dla świadkowej, czyli głównej druhny. Podobnie jest z prezentami w podziękowaniu za bycie druhną, czy świadkową. 

Istnieją zatem dwie okazje w których możemy obdarować naszą świadkową, pierwsza to gdy pytamy czy zostanie naszą druhną i chcemy i oczekując, że się zgodzi chcemy wręczyć jej jakąś miłą niespodziankę. Druga okazja, to podziękowania za to, ze była z nami przy przygotowaniach i tak pięknie o nas dbała w trakcie ślubu i wesela. 

Tradycja prezentów dla świadkowej w Polsce

W Polsce ta tradycja dopiero kiełkuje, wcześniej bowiem nie mieliśmy w zwyczaju pytać swoją przyjaciółkę, czy zostanie naszą świadkową i wręczać na tę okazję prezent. Temat zatem jest świeży. To samo dotyczy prezentów w podziękowaniu za bycie świadkową. Jedni są za, inni przeciwni, my wiemy jedno! Prezenty zawsze cieszę i jeśli zapytacie nas czy warto robić prezenty odpowiemy: warto!

Wiadomo, że z reguły nasza świadkowa to nasza przyjaciółka, czy nawet siostra i kocha nas nad życie i godzi się na bycie świadkową zupełnie bezinteresownie, ale jeśli my też ją kochamy i jesteśmy wdzięczni za to, że była przy nas w tak ważnym momencie i nam pomagała, to taki prezent dla świadkowej będzie idealnym pomysłem, aby podziękować. 

Giftbox dla świadkowej

Oryginalnym i modnym w ostatnim czasie prezentem może okazać się giftbox złożony z gadżetów, które sprawią radość naszej świadkowej. Tu niezawodne są dobrej jakości maseczki do twarzy, aby też i nasza świadkowa mogła wyglądać pięknie w tym wyjątkowym dla nas dniu. Relaksacyjne świece zapachowe, czy upiększające kosmetyki, np. nawilżający balsam do ust z drobinkami o smaku prosecco, to także będzie strzał w dziesiątkę. 

Uniwersalną pamiątką może też byś dobrej jakości kubek ceramiczny, dzięki któremu nasza świadkowa będzie o nas pamiętać przy każdej przerwie na herbatę lub kawę. 

Sprawdź nasze wszystkie, ekologiczne zestawy prezentowe!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl